Ziņas
Dabasgāzes Sadales Sistēmas Operators aicina.

 

Dabasgāzes Sadales Sistēmas Operators (Sadales Operators) aicina uzņēmumus, kuri plāno nodarboties ar dabas gāzes tirdzniecību iepazīties ar Ministru kabineta Dabasgāzes tirdzniecības un lietošanas noteikumiem (Noteikumi), kuri stāsies spēkā 2017.gada 3.aprīlī.

Saskaņā ar Noteikumiem dabasgāzes tirgotājiem (Tirgotāji) ar Sadales Operatoru ir jānoslēdz Sadales sistēmas pakalpojuma līgums par sadales pakalpojumu izmantošanu pēc 2017.gada 3.aprīļa, ja Tirgotāji plāno dabasgāzes piegādes pie sadale tīkla pieslēgtajiem lietotājiem.

Sadales Operators pašlaik gatavo standarta Sadales sistēmas pakalpojuma līgumu, kura nosacījumi būs vienādi visiem Tirgotājiem un papildus veic citu nepieciešamo dokumentu izstrādi. Sadales sistēmas pakalpojuma līgums būs publicēts uzņēmuma mājas lapā 2017.gada 3 aprīlī.

Pirms Sadales sistēmas pakalpojuma līguma noslēgšanas dabas gāzes Tirgotājiem jāveic virkne darbības :
• jāreģistrējas Dabasgāzes Tirgotāju reģistrā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā;
• jānoslēdz pārvades pakalpojuma līgums ar Dabasgāzes Pārvades Sistēmas operatoru;
• pie Pārvades sistēmas operatora jāsaņem balansēšanas portfeļa identifikators.

Tirgotāju jautājums līdz dabasgāzes tirgus atvēršanai par Sadales sistēmas operatora jautājumiem lūdzu adresēt uz e-pasta adresi tirgotaji@lg.lv.
 

<< Atpakaļ

 
 
Skype zvans
 
Facebook Draugiem
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk