Ziņas
Tarifi

No 1. jūlija stāsies spēkā jauni dabasgāzes tarifi mājsaimniecībām. Klientiem, kuri dabasgāzi lieto apkurē, tarifs samazināsies par 27%. Tiem klientiem, kuri dabasgāzi lieto plītīs un ūdenssildītājos, tarifs samazināsies par 17%. Rūpnieciskajiem klientiem jūnijā dabasgāzes tarifi samazinājās par 14%-18% atkarībā no patēriņa grupas. Iepriekš tika prognozēts mazāks samazinājums.

Mājsaimniecībām jaunie tarifi būs spēkā līdz gada beigām. Rūpnieciskajiem klientiem, tai skaitā centralizētās siltumapgādes uzņēmumiem, apkures sezonas sākumā oktobrī tarifi tiek prognozēti par aptuveni 30% zemāki nekā gadu iepriekš. Rūpnieciskajiem klientiem tarifi samazinājās arī maijā par 13%-17% atkarībā no patēriņa grupas.

Mājsaimniecībām dabasgāzes tarifi automātiski mainās divreiz gadā 1. janvārī un 1. jūlijā. Rūpnieciskajiem klientiem dabasgāzes tarifi mainās katru mēnesi. Tarifi mainās atkarībā no dabasgāzes iepirkuma cenas, kas ir piesaistīta naftas produktu cenām un valūtu attiecībām.
 

Vairāk par gaidāmajām izmaiņām 2009. gadā: Tarifu prognozes

<< Atpakaļ

 
 
Skype zvans
 
Facebook Draugiem
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk