Tarifi

Līdz ar dabasgāzes tirgus atvēršanos, juridiskajām personām jākļūst par tirgus dalībniekiem.

Informāciju par tirgus atvēršanu, AS "Latvijas Gāze" piedāvātajiem produktiem, norēķinu kārtību un biežāk uzdotajiem jautājumiem skatīt Tirgus atvēršana
Mēraparāta rādījumu nodošanas kārtība ir pieejama šeit

 

 

 
Dabasgāzes cena ir piesaistīta mazuta (ar sēra saturu līdz 1%) un dīzeļdegvielas (ar sēra saturu līdz 0,1%) cenas / kotācijas indeksam FOB ARA (Free On Board Amsterdam, Rotterdam, Antwerp) naftas produktu biržās, kā arī Eiropas Bankas noteiktajai eiro un Amerikas dolāra kursa attiecībai. Mainoties mazuta un dīzeļdegvielas kotācijai (tiek ņemta vērā faktiskā 9 mēnešu vidējā kotācija) un valūtu kursu attiecībām, tiek piemēroti atbilstoši SPRK apstiprinātie tarifi. Klientiem ar dabasgāzes patēriņu vairāk par 25 000 m³ gadā tarifi tiek mainīti katra mēneša 1. datumā, par ko līdz tā paša mēneša 10. datumam tiek paziņots laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" un AS "Latvijas Gāze" interneta mājaslapā www.lg.lv. Tarifi tiek noteikti pie faktiskās siltumspējas. 
 
 
 
Skype zvans
 
Facebook Draugiem
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk